Agata Majkowska – nauczyciel wychowania przedszkolnego / dyrektor przedszkola
Z wykształcenia jestem magistrem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie terapii pedagogicznej oraz gimnastyki korekcyjnej. Ukończyłam także studia Menedżerskie Dla Kadry Kierowniczej Oświaty na Politechnice Gdańskiej. Każdego dnia staram się, dać dzieciom uśmiech, wsparcie i dobre słowo. Prywatnie jestem spełnioną mamą dwójki dzieci.

Ewelina Hejzner – pedagog/nauczyciel wspomagający
Magister pedagogiki, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu: pomocy psychologicznej, socjoterapii, oligofrenopedagogiki, a także wczesnego wspomagania oraz edukacji i terapii dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwoju. Systematycznie poszerza swoją wiedzę podczas różnych szkoleń i konferencji. W Przedszkolu “Miś” realizuje swoje marzenia i pasje pracując z dziećmi o specjalnych potrzebach rozwojowych i edukacyjnych.

Marzena Jelińska – nauczyciel wychowania przedszkolnego – urlop wychowawczy
Będąc małą dziewczynką zapragnęłam zostać nauczycielem kiedy dorosnę. Konsekwentnie realizując swoje marzenie z dzieciństwa wybrałam studia pedagogiczne. Od 2007 roku jestem magistrem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Mogłam wreszcie zacząć spełniać się zawodowo. 2 lata później szczęśliwa dołączyłam do zespołu nauczycieli w Przedszkolu nr 49. Świadomość, że każdego dnia dzieci witają mnie z radością sprawia, że z przyjemnością przychodzę do pracy. Próbuję przekazywać podopiecznym moją kreatywność i radość codzienności żeby mogły odkrywać od dziecka przyjemności z nauki i wspólnej zabawy.

Bernadeta Kolera – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Jestem nauczycielką z 30 – letnim stażem pracy. Absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim o kierunku edukacja wczesnoszkolna oraz studiów podyplomowych z terapii pedagogicznej w Wyższej Szkole Humanistycznej w Gdańsku. Ukończyłam również Studium Wychowania Przedszkolnego, po ukończeniu którego rozpoczęłam pracę w przedszkolu. Prywatnie jestem żoną i mamą trzech dorosłych synów. W wolnym czasie bardzo lubię czytać książki oraz aktywnie uczestniczyć w pieszych wędrówkach po górach.

Małgorzata Radwańska – nauczyciel wychowania przedszkolnego
To ja, kiedy chodziłam do przedszkola już wtedy wiedziałam, że chcę być nauczycielką. W przedszkolu pracuję od 1987 roku. Mam wykształcenie wyższe. Studia licencjackie skończyłam w PWSH w Gdyni na kierunku: pedagogika przedszkolna, wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna. Studia magisterskie w GWSH w Gdańsku pedagogika ogólna. Studia podyplomowe w WSZ w Gdańsku zarządzanie oświatą. W życiu prywatnym – mama dorosłego syna. Interesuję się dekoracja wnętrz, lubię piec ciasta, czasami lubię czytać. Jestem spod znaku barana, co nie zawsze wychodzi mi na dobre.

Hanna Radwańska-Wilgatek – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Bardzo, bardzo dawno temu
poszłam poddać się szkoleniu.
Wszak nauczać bardzo chciałam
pedagogiem więc się stałam.
Dwa kierunki ukończyłam
i magistra obroniłam.
Rok to był osiemdziesiąty trzeci
kiedy w “Misiu” zaczęłam uczyć dzieci.
W wolnych chwilach czytam książki
bo w nich przygód są zalążki.
Pracy serce swe oddaję
i się szkolić nie przestaję!

Magdalena Ostrowska - nauczyciel wychowania przedszkolnego
Jestem absolwentką studiów wczesnej edukacji z językiem angielskim oraz pedagogiki specjalnej ze specjalnością wczesne wspomaganie rozwoju na Uniwersytecie Gdańskim. Od kilku lat pracuję jako nauczyciel wychowania przedszkolnego, w tym również jako nauczyciel angielskiego. Już w gimnazjum wiedziałam, że chcę zostać nauczycielem w przedszkolu i systematycznie do tego dążyłam. W tym momencie mogę powiedzieć, że marzenia się spełniają, bo mogę pracować w miejscu, które naprawdę lubię – w przedszkolu wśród dzieci. W wolnych chwilach lubię oglądać filmy i seriale, a w okresie urlopowym uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca na mapie. 

Violetta Wołoszyn – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam stopień awansu zawodowego – nauczyciel dyplomowany. Jestem osobą twórczą, o ciepłym usposobieniu. Wierzę w to iż dzieci poprzez zabawę i poznawanie świata rozwijają własną osobowość i charakter. Obserwacja tego procesu jest dla mnie źródłem wielkiej przyjemności. W wolnych chwilach i podczas urlopu lubię odpoczywać na wsi, nad jeziorem, spacerować z psem, jeździć na wycieczki rowerowe, wędrować po górach, spotykać się z rodziną i przyjaciółmi.

Natalia Chmiel - nauczyciel wychowania przedszkolnego 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie uzyskałam tytuł  magistra filologii polskiej. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. W ostatnim czasie pracowałam jako nauczyciel w przedszkolu integracyjnym. Praca z dziećmi jest dla mnie źródłem inspiracji i satysfakcji. W wolnym czasie lubię czytać książki oraz odpoczywać na łonie natury.

Dominika Dąbkowska - nauczyciel wychowania przedszkolnego 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna (licencjat). Ukończyłam również studia na Uniwersytecie Gdańskim, uzyskując tytuł magistra pedagogiki. Praca z dziećmi jest dla mnie jednocześnie ogromnym wyzwaniem jak i przyjemnością, ponieważ każde dziecko cechuje indywidualność – każde jest inne, wyjątkowe. Zawsze kieruje się dobrem dziecka i stawiam je na pierwszym miejscu. Prywatnie – uwielbiam podróżować i odkrywać różne zakątki świata.

Anna Tworek